Menu

Spoločnosť a.l.k. export - import trade

 Od roku 1992 sa venujeme povrchovej úprave dreva, dodávame materiály, technológie a nástroje na povrchovú úpravu dreva.

Hlavný sortiment tvoria náterové hmoty RENNER ITALIA a oleje a vosky DIOTROL a PNTECH.

Materiály nájdu uplatnenie pri povrchovej úprave nábytku, dverí, okien, zrubových stavieb, chát, ale taktiež terasových dosiek, altánkov a záhradného nábytku.

Okrem dodávok náterových hmôt sa zaoberáme aj komplexným riešením ich aplikácie. Dodávame ručné, ale aj automatické vysokotlakové resp. nízkotlakové zariadenia firiem Ecco finishing, Binks, Devilbiss, Ransburg. Zaoberáme sa aj dodávkami malých striekacích automatov a polievačiek Leif and Lorentz
Okrem toho poskytujeme servis a dodávky náhradných dielov na aplikačnú techniku Binks, Devilbiss, Ransburg, Wagner a Graco. Na aplikačnú techniku dodávame taktiež široký sortiment filtrov, sitiek, trysiek a ostatného príslušenstva. Súčasťou nášho sortimentu sú aj zariadenia a nástroje na fládrové brúsenie dreva Quickwood.

Náš sortiment dopĺňa ponuka ochranných pomôcok, dezinfekčných prostriedkov a prípravkov na údržbu drevených povrchov.

Postupom času sme najmä pre vlastné potreby aj pre potreby našich stálych klientov začali obchodovať s gravírovacími a rezacími lasermi, čím sa naše portfólio rozšírilo pre ďalšie priemyselno-výrobné odvetvia. 

Našou hlavnou odlišnosťou je osobitný prístup ku zákazníkovi a plnenie jeho špecifických požiadaviek. Naši technici vyvýjajú odtiene, ktoré aplikujú priamo na vzorky a tak maximálne vyhovoujú konkrétym potrebám.

Veríme, že na našich stránkach nájdete veľa zaujímavých informácií, ktoré dopomôžu vyššej efektivite Vašej výroby.

Pokiaľ by ste tu nenašli čo potrebujete, kontaktujte nás

Ľuboslav Kuzmín
CEO

 

 • Telefonické objednávky
  +421 48 4700 130
 • Objednávky e-mailom
  objednavky@alk.sk

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24hod.

 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Kamenná predajňa

  Slovenská Ľupča