Laky a farby na drevo pre interiérové použitie

Veľmi široké uplatnenie náterových hmôt RENNER ITALIA je pri povrchovej úprave interiérového nábytku a bytových doplnkov. Každý kus nábytku, aby bol schopný užívania, musí byť povrchovo upravený. Povrchová úprava totiž nezabezpečuje len trvácnosť nábytku, ale aj možnosť jeho udržiavania. Z tohoto dôvodu musia byť povrchy dostatočné odolné prostrediu, v ktorom sa budú používať. Napríklad kuchynské dvierka potrebujú obzvlášť odolný povrch, pretože pri nedostatočných odolnostiach by dochádzalo k veľmi rýchlej degradácii lakovaného povrchu. Samostatnou kapitolou sú stolové dosky. Tieto, nielen, že musia byť odolné voči vode, alkoholu a teplu na dotyk, ale musia byť odolné aj voči poškriabaniu. Preto, pri povrchovej úprave stolových dosiek používame špeciálne materiály. V našom sortimente materiálov Renner Italia pre použitie v interiéry určite nájdete to, čo práve hľadáte.

Sortiment tvoria ekologické materiály na vodou riediteľnej báze AQUARIS, klasické Polyuretánové materiály, stále populárnejšie materiály na báze Akryl - polyuretánu, Polyesterové materiály, UV tvrditeľné materiály a samozrejme aj Nitrolaky.
Na morenie drevených podkladov máme široký sortiment moridiel a patín, či už na vodou riediteľnej báze, tak na báze rozpúšťadiel.

 • Telefonické objednávky
  +421 48 4700 130
 • Objednávky e-mailom
  objednavky@alk.sk

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24hod.

 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Kamenná predajňa

  Slovenská Ľupča