Renner Italia S.p.A. je taliansky výrobca náterových hmôt na drevo s profesionálnym využitím. Sortiment výrobkov, ako aj spektrum potenciálnych zákazníkov je veľmi široký. Okrem tradičného sortimentu náterových hmôt na rozpúšťadlovej báze (polyuretány, nitromateriály...) je hlavnou prioritou program AQUARIS. 

AQUARIS sa zaoberá vývojom náterových hmôt s priaznivým vplyvom na životné prostredie, riediteľných vodou. Programu AQUARIS je daná najvyššia priorita a v kvalite a šírke sortimentu to zákazníci veľmi rýchlo pociťujú.

Sortiment programu AQUARIS je veľmi široký a okrem transparentných lakov obsahuje kompletný systém pigmentových materiálov na MDF, vrátane kolorovacieho systému podľa RAL, NCS a PANTONE. Dôraz je kladený na odolnosti povrchovej úpravy a preto je možné v sortimente nájsť taktiež materiály 2K resp. UV s odolnosťami na úrovni tradičného sortimentu polyuretánových systémov na rozpúšťadlovej báze. Jednou z ďalších priorít vývoja sú materiály na vonkajšie použitie. Jedná sa o hrubovrstvové lazúry na okná, ako aj o tenkovrstvové lazúry na záhradný nábytok, pergoly a drevené oplotenia.

Okrem priemyselne aplikovateľných materiálov sortiment dopĺňajú materiály určené pre maloobchodnú sieť, ktoré sú distribuované pod značkou „rio verde“

Galéria Renner Italia

 

 • Telefonické objednávky
  +421 48 4700 130
 • Objednávky e-mailom
  objednavky@alk.sk

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24hod.

 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Kamenná predajňa

  Slovenská Ľupča