Menu

AQUARIS - materiály na povrchovú úpravu exteriérových prvkov

Sú určené na všetky stavebno-stolárske výrobky, ktoré sú vystavené vonkajším poveternostným vplyvom. Okrem EUROOKIEN sú to napr. pergoly, ploty, záhradný nábytok ... RENNER Italia venuje vývoju týchto materiálov veľkú pozornosť. Náterové hmoty sú pred uvedením do predaja dlhodobo testované rôznymi zrýchlenými metódami testovania ako napr. EVER SUMMER TEST. Od roku 2011 prebieha taktiež jeden z najnáročnejších testov na povrchovú úpravu okien - WORLD-WIDE TEST. Samozrejmosťou je aj certifikácia CATAS. 
Vo vývojovom laboratóriu sú napr. výrobky vystavené umelému slnečnému svitu, ktoré je podporované zmenami vlhkosti a teplotami okolia. Tým dochádza k simulácii kolobehu ročných období a vplyvu počasia na povrchovú úpravu.
Vyústením vývoja sú materály na priemyselnú povrchovú úpravu okien, kde za dodržiavania presných výrobných postupov, RENNER Italia poskytuje 10-ročnú záruku na povrchovú úpravu.
Sortiment výrobkov rady AQUARIS je veľmi široký. Okrem klasických materiálov na vysokotlakové nanášanie sú v sortimente aj materiály na elektrostatické nanášanie a FLOW COATING aplikáciu impregnácií. V sortimente je možné nájsť aj tenkovrstvové materiály na ručnú aplikáciu.

  • Telefonické objednávky
   +421 48 4700 130
  • Objednávky e-mailom
   objednavky@alk.sk

  • Tovar na sklade
   expedujeme do 24hod.

  • Zákaznícky servis
   a starostlivosť
  • Kamenná predajňa

   Slovenská Ľupča